37 - Adelante - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

37 - Adelante

Astro Racer - 37 Adelante

Po delší odmlce přilétl další Astro Racer. Premiérově v  ABC číslo 22/2014  A teď i tady pro vás ostatní :)

Medailonek

ASTRO RACER číslo 37. - Tuto příčku má francouzské konsorcium Giff Adelante sdružující výrobce parfémů a kosmetiky obecně. Letoun byl označen po jeho zakladateli, tedy Adelante. Jako jeden z mála strojů na startu je vertikální konstrukce a je vybaven trojicí Fertilliho motorů, jejichž zajímavou vedlejší vlastností je absence jakýchkoliv zapáchajících výfukových zplodin. Ba co víc, jsou cítit jako nejdražší dostupný parfém - Violet Samet No.6. Závodní letoun Adelante tím samozřejmě neztrácí nic ze svých vlastností, jako výdrž, spolehlivost a především rychlost. Pilotuje ho španělské eso vytrvalostních závodů Max Aventra Tores.Slovo autora


Dneska jsou vánoce (24.12.2014) a já mám trošku rozporuplné pocity. Rád bych věřil, že bude zase líp. Poslední dva měsíce pro mne nebyly ideální. Po 17ti letech jsem byl firmou odejit z práce a začal zásadně přehodnocovat svůj život a své rodiny. Bohužel z některých zájmů budu muset do budoucna asi slevit a obávám se, že do toho spadávají i papírové modely. Času bude málo a bude potřeba spoustu věcí zařídit. Nepřidal tomu ani pondělní odchod našeho nejlepšího kamaráda Bertíčka.

A proto bych mu rád tento model věnoval.


Ale abych nekončil pesimisticky. Věřím, že každý konec je novým začátkem a když je člověk dole, tak existuje cesta zase vzhůru.


Možná to bude zase chvíli trvat, než se vyhrabu nahoru a objeví se tady nějaký další model, ale určitě se tak stane. Do té doby musíte doufat a lepit , co už tady je :o). Případně soutěžit.


Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok 2015
a ať se nám všechna ta naše přání splní.


Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 37 - Adelante
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 115kb

Model obsahuje: 10 značených dílů
Obtížnost:

Opravdu jednoduchý tvarovaný model.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

 
 
 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky